Autoalarmy


Krádeže áut v Bratislave

Uverejňujeme príspevok, ktorý bol dnes pridaný na našu stránku. Ide o krádeže áut v Bratislave, takže bratislavčania čítajte!

"Chcem upozorniť všetkých vodičov, ktorí parkujú v Bratislave - hlavne Ružinov - ul. Alexyho, Syslia, Nezábudkova, Pivoňkova, že sa začali vo veľkom kradnúť autá hlavne v týchto posledných mesiacoch roka, aby často sledovali na stránke databáza kradnutých áut hlavne lokality krádeží. Mne sa nedávno stalo, parkoval som na ulici v Ružinove pri bytovke ,že som zistil poškodený zámok. To som si len myslel, že je poškodený. O 2 dni som nemal auto a až potom mi došlo. Zlodejíčkovia si upravili môj zámok na svoj kľúč a cesta s ním už nebol nijaký problém. Varujem vodičov hlavne v Ružinove aby mali oči na stopkách, všetkých ľudí vyzývam aby si viac všímali parkoviská, autá a hlavne v nočných hodinách ak prechádzajú okolo. Tiež aby čo najmenej používali centrálne zamykanie, radšej kľúčom. Nikdy neviete či vo vedľajšom aute nesedí autičkár, ktorý sa neštíti Vás o auto obrať a práve v tej chvíli nezachytáva kód z Vášho centrálneho zamykania. Týmto ha****m netreba dať nijakú šancu.

Preto ak zistíte že Vám akosi nejde kľúč do zámka, máte ešte šťastie že auto je pri Vás. A ak okamžite nezalarmujete políciu a neurobíte potrebné opatrenia, ráno je auto fuč."

 

Takže veríme, že máte vozidlá dobre zabezpečené, aby sa niečo podobné nestalo aj vám. 

Ru__inov.jpg 

Diskusia

Diskusné príspevky
Krádeže áut v BratislaveOkoloidúci08.09.2015 o 00:28