Autoalarmy


Novinky - rozšírenie pre alarm DS 500 CAN

Do našej ponuky pribudol vysielač pre autoalarm DS 500 CAN, s ktorým je možné plnohodnotne používať prídavné funkcie - Modul DS 500 Joker 2. V balení sa nachádzajú 2ks vysielača JOKER a modul DO. Výrobca pridal a doplnil niekoľko funkcií, ktoré rozširujú a upravujú chovanie alarmu.

  • Proti-únosový režim – s vysielačom JOKER je možné túto funkciu používať – v prípade ak alam po otvorení vodičových dverí signál tohto vysielača nenájde, prebehne postupná imobilizácia vozidla sprevádzaná zvukovým a svetelným signálom. Po 45 sekundách sa aktivuje blokovanie, ktoré sa následne deaktivuje na 10 sekúnd (pre odstavenie vozidla mimo cestu). Po 30 sekundách prestáva húkať siréna ale svetlá zostávajú blikať.
  • Imobilizér – táto funkcia je taktiež spojená s vysielačom JOKER. V prípade neprítomnosti ovládača sa aktivuje blokovanie 25 sekúnd po vypnutí zapaľovania, ak je alarm deaktivovaný. To znemožňuje opätovné naštartovanie vozidla. Počas blokovania, LED bliká 2x za 2 sekundy. Táto funkcia neumožňuje blokovať motor počas jazdy.

 

Okrem tohto  modulu ponúkame aj špeciálnu Kabeláž pre DS500 a vozidlá PSA.
Pre uľahčenie montáže alarmu DS500 do vozidiel koncernu PSA (vyhľadanie vodičov CAN BUS, ich odizolovanie a pripojenie), bola pripravená špeciálna kabeláž, ktorá sa pripája do konektora na riadiacej jednotke vo vozidle a do alarmu DS500. Následne je potrebné pripojiť len sirénu. Ak technik vyžaduje aj analógové pripojenie, môže pripojiť zapaľovanie, vodič na spínač výstražného svetla, výstup na pager či kontakt pre kufor. Pre správnu činnosť alarmu je však potrebné aktivovať OEM alarm (Belgický typ) servisným programátorom riadiacej jednotky vozidla. Kabeláž je vhodná pre všetky vozidla s kódom 10 (nastavenie typu vozidla pre DS500).

Diskusia

K danej téme nebol pridaný žiaden diskusný príspevok
Tak neváhajte a budte prvý, kto pridá príspevok