Autoalarmy


Vianočný darček pre motoristov

Znovu sme sa dočkali predvianočného času, v ktorom sa tešíme na dni voľna a pohody, stretnutia s rodinou a svojimi blízkymi. V čase Vianoc chceme svojich blízkych potešiť malým, či väčším darčekom. V obľube sú čoraz viac praktické darčeky, ktoré obdarovaná osoba využije aj v bežnom živote, dávno po sviatočnom ošiali. Väčšina slovenských rodín vlastní dnes už aspoň jeden automobil a na našich stránkach Vám ponúkame sortiment tovaru, ktorý je určený práve pre motoristov.

 

7815.jpg 

Na Vianoce by ste svojim blízkym (motoristom) mohli vybrať úplne odlišný darček od bežného - napríklad oblečenia, alebo kozmetiky. Pod stromčekom by mohol potešiť aj niektorý z týchto tipov na Vianočný darček:

 

Alkoholtester - tento malý, osobný a prenosný  alkoholtester Vám poslúži v prípadoch, keď potrebujete riadiť vozidlo a ste napríklad po oslave, večierku, alebo ste si len tak posedeli s priateľmi pri poháriku napríklad teplej vianočnej medoviny :-). Ak si nieste istí, či nemáte v dychu zbytkový alkohol, tento tester vám to odhalí a vy tak budete môcť nasadnúť za volant s istotou.

Alkoholtester si môžete zakúpiť už od 6,-€!

AT_002_Digit__lny_alkoholtester.jpg

 

Čierna skrinka do auta - na dnešných preplnených cestách sa čoraz častejšie stávame svedkami rôznych kolíznych situácií. Agresívna jazda niektorých vodičov vedie k nehodám a s určením vinníka môže byť problém. Čierna skrinka zaznamenáva priebeh jazdy na pamäťovú kartu a v prípade nehody, poškodenia, alebo vykradnutia auta na parkovisku vám záznam z nej poslúži ako podpora dokazovania vinníka. Čiernu skrinku si môžete vybrať v prevedení od jednoduchého videozáznamníka, až po model vybavený GPS modulom, akcelerometrom, prednou a zadnou kamerou a záznamníkom udalostí. Najlacnejší model kúpite už od 59,-€!

cd3000-03_1.jpg

 

Značenie skiel a karosérie - tento spôsob pasívnej ochrany automobilu je veľmi jednoduchý a u našich zákazníkov obľúbený. Značenie skiel a karosérie si môže urobiť každý motorista svojpomocne.

Základným princípom systému značenia skiel a karosérie je značne skomplikovať legalizáciu ukradnutého vozidla na jeho ďalší predaj. Zmena originálneho VIN čísla iba na štandardných miestach od výroby by nestačila. U označeného vozidla by bolo nutné vymeniť aj všetky označené diely VIN kódom za nové, neoznačené, čo by bolo veľmi drahé. Týmto by páchateľovi výrazne klesol zisk z predaja kradnutého auta, čo ho odradí od samotnej krádeže.

V našej ponuke nájdete viacero druhov značenia už od 17,- € s DPH!

Carcode_skl__10.jpg 

 

Autosock - sneh teší asi každého z nás, keď sme na dovolenke v horách, alebo na Vianoce pri pohľade z okna na zasneženú krajinu. Na ceste však nie je sneh a ľad taký príjemný. Práve naopak. Pre bezpečnú jazdu je potrebné v zime používať kvalitné zimné pneumatiky, ale keď vás sneh prekvapí a cestári si zatiaľ neurobili svoju prácu, ponúkame Vám textilné snehové reťaze - Autosock. Veľmi ľahko ich navlečiete na kolesá, bez pomoci to zvládne aj žena. Autoponožky  sú vyrobené v tvare návleku na koleso vozidla. Majú výbornú priľnavosť k zasneženej vozovke a je možné ich prať v práčke - teda sú určené na opakované použitie. Vhodný model si vyberiete podľa rozmeru pneumatík Vášho auta. Autosock u nás kúpite už od 63,-€.

20.jpg

 

Smart PKE - Ak ste majiteľom vozidla VW group (VW, Audi, Škoda, Seat) alebo Ford a máte v aute od výroby centrálne zamykanie s diaľkovým ovládaním vo vyskakovacom kľúči, ponúkame vám komfortný autodoplnok – Smart PKE (passive keyless entry).

Jedná sa o bezdotykové ovládanie centrálneho zamykania. Pracuje na princípe rádiového prenosu RFID. Pôvodný diaľkový ovládač z kľúča nahradíte novým, s funkciou PKE. Montáž zariadenia je veľmi jednoduchá. Po pripojení riadiacej jednotky a antén bude vysielaná identifikačná informácia, ktorá čaká na spojenie s  ovládačom. Ak sa k autu priblíži vodič s príslušným ovládačom, dvere sa odomknú. Po skončení jazdy, vypnutí zapaľovania a vzdialení sa od auta systém dvere zamkne. Môžete využiť aj doťah okien, ak táto funkcia bola aktívna s pôvodným ovládačom.

mot__v_keyless.jpg

 

Na záver ešte jeden tip..

Ak si niektorý darček objednáte, nechajte si to poslať napríklad do práce alebo k známemu, aby balík neprevzal ten, kto ho má nájsť až pod stromčekom. :-)

 

Ak sa nám podarilo inšpirovať Vás a rozhodnete sa pre niektorý z praktických darčekov z našej ponuky, budeme radi.

Prajeme Vám príjemné a pokojné Vianočné sviatky!

Diskusia

K danej téme nebol pridaný žiaden diskusný príspevok
Tak neváhajte a budte prvý, kto pridá príspevok